VýsledkySmash 2016



(1)   Kurt 1 HeKr   37 x 7   Troublemakers 0 : 2 F   (finále)
(2)   kontumace Kluci vopálený   14 x 24   C.J. team 1 : 0 SF   (semifinále)
(3)   Kurt 2 Kluci vopálený   14 x 7   Troublemakers 0 : 2 SF   (semifinále)
(4)   Kurt 1 HeKr   37 x 24   C.J. team 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(5)   Kurt 5 Pomáhat a chránit   19 x 30   Pobřeží kocoviny 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(6)   Kurt 5 Bobky v sáčku   35 x 18   Volejbalisté na tripu 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(7)   Kurt 5 Pobřeží kocoviny   30 x 20   Klidová zona 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(8)   Kurt 5 Klidová zona   20 x 18   Volejbalisté na tripu 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(9)   Kurt 4 TNT   39 x 19   Pomáhat a chránit 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(10)   Kurt 4 New Team   22 x 39   TNT 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(11)   Kurt 4 Pomáhat a chránit   19 x 17   Beachie boys 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(12)   Kurt 4 New Team   22 x 35   Bobky v sáčku 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(13)   Kurt 4 Borati   1 x 17   Beachie boys 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(14)   Kurt 4 Kluci z Jihu   32 x 39   TNT 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(15)   Kurt 3 F.A.Q.   6 x 32   Kluci z Jihu 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(16)   Kurt 3 Dřeváci   16 x 2   Sets On The Beach 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(17)   Kurt 3 Kluci z Jihu   32 x 12   Jury a Jury 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(18)   Kurt 3 Pomáhat a chránit   19 x 12   Jury a Jury 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(19)   Kurt 2 tvůj táta   25 x 32   Kluci z Jihu 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(20)   Kurt 2 INFARKT   27 x 24   C.J. team 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(21)   Kurt 2 HeKr   37 x 7   Troublemakers 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(22)   Kurt 2 C.J. team   24 x 24   REJPE 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(23)   Kurt 1 Dřeváci   16 x 24   C.J. team 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(24)   Kurt 1 tvůj táta   25 x 33   Umpalumpové 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(25)   Kurt 1 Rosi plus Rosi   9 x 14   Kluci vopálený 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(26)   Kurt 1 Umpalumpové   33 x 13   Brothers in Arms 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(27)   Kurt 1 Troublemakers   7 x 27   INFARKT 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(28)   Kurt 3 Pískvoni   31 x 13   Brothers in Arms 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(29)   Kurt 5 Dřeváci   16 x 10   Náhodný výběr 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(30)   Kurt 5 Lemry líné   34 x 24   REJPE 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(31)   Kurt 5 Pobřeží kocoviny   30 x 24   C.J. team 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(32)   Kurt 4 Bobky v sáčku   35 x 33   Umpalumpové 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(33)   Kurt 4 Náhodný výběr   10 x 3   Mami, nepiju 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(34)   Kurt 2 Sets On The Beach   2 x 37   HeKr 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(35)   Kurt 2 Rosi plus Rosi   9 x 6   F.A.Q. 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(36)   Kurt 1 Kluci vopálený   14 x 25   tvůj táta 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(37)   Kurt 3 Dřeváci   16 x 8   Rosi a Pekos 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(38)   Kurt 5 Fatboy Slim   29 x 31   Pískvoni 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(39)   Kurt 5 Volejbalisté na tripu   18 x 19   Pomáhat a chránit 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(40)   Kurt 4 HeKr   37 x 33   Umpalumpové 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(41)   Kurt 4 Kluci z Jihu   32 x 17   Beachie boys 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(42)   Kurt 3 Rizi a Riči   11 x 35   Bobky v sáčku 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(43)   Kurt 2 INFARKT   27 x 12   Jury a Jury 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(44)   Kurt 1 TNT   39 x 7   Troublemakers 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(45)   Kurt 1 Sets On The Beach   2 x 13   Brothers in Arms 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(46)   Kurt 5 Jing a Young   21 x 8   Rosi a Pekos 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(47)   Kurt 3 Borati   1 x 10   Náhodný výběr 0 : 2 4   (sobotní vedlejší skupina)
(48)   Kurt 2 REJPE   24 x 6   F.A.Q. 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(49)   Kurt 1 C.J. team   24 x 8   Rosi a Pekos 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(50)   Kurt 4 Pobřeží kocoviny   30 x 22   New Team 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(51)   Kurt 3 Lemry líné   34 x 20   Klidová zona 2 : 0 4   (sobotní vedlejší skupina)
(52)   Kurt 2 Mami, nepiju   3 x 25   tvůj táta 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(53)   Kurt 1 Dřeváci   16 x 14   Kluci vopálený 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(54)   Kurt 5 Kluci z Jihu   32 x 33   Umpalumpové 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(55)   Kurt 5 REJPE   24 x 21   Jing a Young 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(56)   Kurt 4 HeKr   37 x 17   Beachie boys 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(57)   Kurt 4 TNT   39 x 29   Fatboy Slim 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(58)   Kurt 4 Mami, nepiju   3 x 22   New Team 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(59)   Kurt 2 Troublemakers   7 x 31   Pískvoni 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(60)   Kurt 2 Bobky v sáčku   35 x 12   Jury a Jury 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(61)   Kurt 2 Rosi a Pekos   8 x 6   F.A.Q. 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(62)   Kurt 2 Pobřeží kocoviny   30 x 25   tvůj táta 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(63)   Kurt 1 Sets On The Beach   2 x 18   Volejbalisté na tripu 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(64)   Kurt 1 Borati   1 x 24   C.J. team 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(65)   Kurt 1 Kluci vopálený   14 x 20   Klidová zona 2 : 1 3   (sobotní hlavní skupina)
(66)   Kurt 5 INFARKT   27 x 11   Rizi a Riči 2 : 0 3   (sobotní hlavní skupina)
(67)   Kurt 3 Pomáhat a chránit   19 x 13   Brothers in Arms 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(68)   Kurt 3 Rosi plus Rosi   9 x 10   Náhodný výběr 2 : 1 3   (sobotní hlavní skupina)
(69)   Kurt 3 Lemry líné   34 x 16   Dřeváci 0 : 2 3   (sobotní hlavní skupina)
(70)   Kurt 2 Pobřeží kocoviny   30 x 17   Beachie boys 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(71)   Kurt 4 Rosi a Pekos   8 x 18   Volejbalisté na tripu 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(72)   Kurt 3 Nejotorinolaringologičtější dvojka - a zkus to znovu   26 x 1   Borati 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(73)   Kurt 3 Fatboy Slim   29 x 35   Bobky v sáčku 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(74)   Kurt 1 New Team   22 x 1   Borati 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(75)   Kurt 2 Beachie boys   17 x 20   Klidová zona 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(76)   Kurt 2 Rosi a Pekos   8 x 33   Umpalumpové 1 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(77)   Kurt 2 Rizi a Riči   11 x 13   Brothers in Arms 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(78)   Kurt 1 HeKr   37 x 25   tvůj táta 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(79)   Kurt 5 Pomáhat a chránit   19 x 27   INFARKT 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(80)   Kurt 2 New Team   22 x 23   Mudrc a roz. Chytrá 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(81)   Jing a Young   21 x 34   Lemry líné 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(82)   Kurt 5 Romanovo klobásky   4 x 20   Klidová zona 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(83)   Kurt 5 Beachie boys   17 x 36   Lavičkáři 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(84)   Kurt 4 Krásná široký   40 x 18   Volejbalisté na tripu 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(85)   Kurt 4 Nejotorinolaringologičtější dvojka - a zkus to znovu   26 x 19   Sojky milují Kačery 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(86)   Kurt 3 Ostrýž Gang   15 x 29   Fatboy Slim 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(87)   Kurt 3 Lemry líné   34 x 9   Rosi plus Rosi 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(88)   Kurt 3 Jungle feaver   38 x 35   Bobky v sáčku 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(89)   Kurt 2 REJPE   24 x 39   TNT 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(90)   Kurt 2 Pískvoni   31 x 13   Brothers in Arms 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(91)   Kurt 1 Pobřeží kocoviny   30 x 16   Dřeváci 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(92)   Kurt 1 Kluci z Jihu   32 x 3   Mami, nepiju 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(93)   Kurt 1 Umpalumpové   33 x 19   Pomáhat a chránit 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(94)   Kurt 5 Beachie boys   17 x 16   Dřeváci 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(95)   Kurt 2 Rizi a Riči   11 x 25   tvůj táta 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(96)   Kurt 1 F.A.Q.   6 x 10   Náhodný výběr 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(97)   Kurt 5 Umpalumpové   33 x 18   Volejbalisté na tripu 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(98)   Kurt 4 Pomáhat a chránit   19 x 8   Rosi a Pekos 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(99)   Kurt 5 Ledoborci   28 x 38   Jungle feaver 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(100)   Kurt 3 Pobřeží kocoviny   30 x 20   Klidová zona 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(101)   Kurt 3 Mudrc a roz. Chytrá   23 x 34   Lemry líné 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(102)   Kurt 2 REJPE   24 x 9   Rosi plus Rosi 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(103)   Kurt 2 Nejotorinolaringologičtější dvojka - a zkus to znovu   26 x 31   Pískvoni 1 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(104)   Kurt 1 Mami, nepiju   3 x 27   INFARKT 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(105)   Kurt 5 tvůj táta   25 x 23   Mudrc a roz. Chytrá 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(106)   Kurt 1 C.J. team   24 x 39   TNT 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(107)   Kurt 4 Brothers in Arms   13 x 29   Fatboy Slim 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(108)   Kurt 3 Pomáhat a chránit   19 x 6   F.A.Q. 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(109)   Kurt 2 Umpalumpové   33 x 10   Náhodný výběr 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(110)   Kurt 1 New Team   22 x 16   Dřeváci 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(111)   Kurt 4 Dřeváci   16 x 38   Jungle feaver 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(112)   Kurt 3 Borati   1 x 21   Jing a Young 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(113)   Kurt 2 Krásná široký   40 x 20   Klidová zona 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(114)   Kurt 1 Rizi a Riči   11 x 21   Jing a Young 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(115)   Kurt 2 Jury a Jury   12 x 32   Kluci z Jihu 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(116)   Kurt 5 Pískvoni   31 x 10   Náhodný výběr 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(117)   Kurt 3 tvůj táta   25 x 24   C.J. team 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(118)   Kurt 5 Sojky milují Kačery   19 x 40   Krásná široký 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(119)   Kurt 5 Sojky milují Kačery   19 x 10   Náhodný výběr 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(120)   Kurt 4 F.A.Q.   6 x 29   Fatboy Slim 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(121)   Kurt 4 Jury a Jury   12 x 19   Pomáhat a chránit 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(122)   Kurt 3 Nejotorinolaringologičtější dvojka - a zkus to znovu   26 x 25   tvůj táta 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(123)   Kurt 2 Náhodný výběr   10 x 16   Dřeváci 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(124)   Kurt 2 New Team   22 x 23   Mudrc a roz. Chytrá 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(125)   Kurt 1 TNT   39 x 11   Rizi a Riči 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(126)   Kurt 1 Jing a Young   21 x 32   Kluci z Jihu 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(127)   Kurt 3 Krásná široký   40 x 6   F.A.Q. 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(128)   Kurt 5 Pískvoni   31 x 11   Rizi a Riči 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(129)   Kurt 5 Jungle feaver   38 x 29   Fatboy Slim 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(130)   Kurt 5 Pomáhat a chránit   19 x 23   Mudrc a roz. Chytrá 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(131)   Kurt 5 Pomáhat a chránit   19 x 19   Sojky milují Kačery 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(132)   Kurt 4 TNT   39 x 16   Dřeváci 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(133)   Kurt 4 Jungle feaver   38 x 16   Dřeváci 0 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(134)   Kurt 4 Umpalumpové   33 x 20   Klidová zona 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(135)   Kurt 3 C.J. team   24 x 6   F.A.Q. 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(136)   Kurt 3 Fatboy Slim   29 x 39   TNT 1 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(137)   Kurt 2 Jing a Young   21 x 20   Klidová zona 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(138)   Kurt 2 Jury a Jury   12 x 22   New Team 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(139)   Kurt 2 Rizi a Riči   11 x 40   Krásná široký 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(140)   Kurt 1 Kluci z Jihu   32 x 33   Umpalumpové 2 : 0 2   (páteční odpolední skupina)
(141)   Kurt 1 Náhodný výběr   10 x 25   tvůj táta 1 : 2 2   (páteční odpolední skupina)
(142)   Kurt 3 Lavičkáři   36 x 34   Lemry líné 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(143)   Kurt 3 Pobřeží kocoviny   30 x 3   Mami, nepiju 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(144)   Kurt 2 REJPE   24 x 35   Bobky v sáčku 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(145)   Kurt 2 HeKr   37 x 2   Sets On The Beach 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(146)   Kurt 5 Rosi plus Rosi   9 x 13   Brothers in Arms 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(147)   Kurt 4 INFARKT   27 x 17   Beachie boys 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(148)   Kurt 4 Brothers in Arms   13 x 15   Ostrýž Gang 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(149)   Kurt 3 Pobřeží kocoviny   30 x 3   Mami, nepiju 1 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(150)   Kurt 1 Ostrýž Gang   15 x 8   Rosi a Pekos 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(151)   Kurt 5 Volejbalisté na tripu   18 x 4   Romanovo klobásky 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(152)   Kurt 3 Lemry líné   34 x 17   Beachie boys 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(153)   Kurt 2 Ledoborci   28 x 1   Borati 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(154)   Kurt 5 Bobky v sáčku   35 x 18   Volejbalisté na tripu 2 : 1 1   (páteční dopolední skupina)
(155)   Kurt 3 Borati   1 x 3   Mami, nepiju 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(156)   Kurt 4 Volejbalisté na tripu   18 x 36   Lavičkáři 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(157)   Kurt 3 Ledoborci   28 x 13   Brothers in Arms 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(158)   Kurt 2 Pobřeží kocoviny   30 x 7   Troublemakers 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(159)   Kurt 1 Kluci vopálený   14 x 27   INFARKT 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(160)   Kurt 4 Ostrýž Gang   15 x 27   INFARKT 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(161)   Kurt 1 Lemry líné   34 x 8   Rosi a Pekos 2 : 1 1   (páteční dopolední skupina)
(162)   Kurt 2 Bobky v sáčku   35 x 7   Troublemakers 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(163)   Kurt 5 Pobřeží kocoviny   30 x 36   Lavičkáři 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(164)   Kurt 2 Beachie boys   17 x 2   Sets On The Beach 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(165)   Kurt 3 REJPE   24 x 3   Mami, nepiju 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(166)   Kurt 1 Rosi plus Rosi   9 x 34   Lemry líné 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(167)   Kurt 3 Volejbalisté na tripu   18 x 27   INFARKT 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(168)   Kurt 3 Brothers in Arms   13 x 14   Kluci vopálený 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(169)   Kurt 1 Beachie boys   17 x 4   Romanovo klobásky 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(170)   Kurt 4 Lavičkáři   36 x 28   Ledoborci 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(171)   Kurt 2 Borati   1 x 2   Sets On The Beach 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(172)   Kurt 2 Rosi a Pekos   8 x 3   Mami, nepiju 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
(173)   Kurt 1 HeKr   37 x 4   Romanovo klobásky 2 : 0 1   (páteční dopolední skupina)
(174)   Kurt 1 REJPE   24 x 2   Sets On The Beach 0 : 2 1   (páteční dopolední skupina)
Kurt 1F   (finále)
37   HeKr 0 : 2
7   Troublemakers
kontumaceSF   (semifinále)
14   Kluci vopálený 1 : 0
24   C.J. team
Kurt 2SF   (semifinále)
14   Kluci vopálený 0 : 2
7   Troublemakers
Kurt 13   (sobotní hlavní skupina)
37   HeKr 2 : 0
24   C.J. team
Kurt 54   (sobotní vedlejší skupina)
19   Pomáhat a chránit 2 : 0
30   Pobřeží kocoviny
Kurt 54   (sobotní vedlejší skupina)
35   Bobky v sáčku 2 : 0
18   Volejbalisté na tripu
Kurt 54   (sobotní vedlejší skupina)
30   Pobřeží kocoviny 2 : 0
20   Klidová zona
Kurt 54   (sobotní vedlejší skupina)
20   Klidová zona 2 : 0
18   Volejbalisté na tripu
Kurt 44   (sobotní vedlejší skupina)
39   TNT 2 : 0
19   Pomáhat a chránit
Kurt 44   (sobotní vedlejší skupina)
22   New Team 0 : 2
39   TNT
Kurt 44   (sobotní vedlejší skupina)
19   Pomáhat a chránit 2 : 0
17   Beachie boys
Kurt 44   (sobotní vedlejší skupina)
22   New Team 2 : 0
35   Bobky v sáčku
Kurt 44   (sobotní vedlejší skupina)
1   Borati 0 : 2
17   Beachie boys
Kurt 44   (sobotní vedlejší skupina)
32   Kluci z Jihu 2 : 0
39   TNT
Kurt 34   (sobotní vedlejší skupina)
6   F.A.Q. 0 : 2
32   Kluci z Jihu
Kurt 34   (sobotní vedlejší skupina)
16   Dřeváci 2 : 0
2   Sets On The Beach
Kurt 34   (sobotní vedlejší skupina)
32   Kluci z Jihu 2 : 0
12   Jury a Jury
Kurt 34   (sobotní vedlejší skupina)
19   Pomáhat a chránit 0 : 2
12   Jury a Jury
Kurt 24   (sobotní vedlejší skupina)
25   tvůj táta 0 : 2
32   Kluci z Jihu
Kurt 24   (sobotní vedlejší skupina)
27   INFARKT 0 : 2
24   C.J. team
Kurt 23   (sobotní hlavní skupina)
37   HeKr 2 : 0
7   Troublemakers
Kurt 24   (sobotní vedlejší skupina)
24   C.J. team 2 : 0
24   REJPE
Kurt 14   (sobotní vedlejší skupina)
16   Dřeváci 0 : 2
24   C.J. team
Kurt 14   (sobotní vedlejší skupina)
25   tvůj táta 2 : 0
33   Umpalumpové
Kurt 13   (sobotní hlavní skupina)
9   Rosi plus Rosi 0 : 2
14   Kluci vopálený
Kurt 14   (sobotní vedlejší skupina)
33   Umpalumpové 2 : 0
13   Brothers in Arms
Kurt 13   (sobotní hlavní skupina)
7   Troublemakers 2 : 0
27   INFARKT
Kurt 34   (sobotní vedlejší skupina)
31   Pískvoni 0 : 2
13   Brothers in Arms
Kurt 54   (sobotní vedlejší skupina)
16   Dřeváci 2 : 0
10   Náhodný výběr
Kurt 54   (sobotní vedlejší skupina)
34   Lemry líné 0 : 2
24   REJPE
Kurt 54   (sobotní vedlejší skupina)
30   Pobřeží kocoviny 0 : 2
24   C.J. team
Kurt 44   (sobotní vedlejší skupina)
35   Bobky v sáčku 0 : 2
33   Umpalumpové
Kurt 44   (sobotní vedlejší skupina)
10   Náhodný výběr 2 : 0
3   Mami, nepiju
Kurt 23   (sobotní hlavní skupina)
2   Sets On The Beach 0 : 2
37   HeKr
Kurt 23   (sobotní hlavní skupina)
9   Rosi plus Rosi 2 : 0
6   F.A.Q.
Kurt 13   (sobotní hlavní skupina)
14   Kluci vopálený 2 : 0
25   tvůj táta
Kurt 34   (sobotní vedlejší skupina)
16   Dřeváci 2 : 0
8   Rosi a Pekos
Kurt 54   (sobotní vedlejší skupina)
29   Fatboy Slim 0 : 2
31   Pískvoni
Kurt 54   (sobotní vedlejší skupina)
18   Volejbalisté na tripu 0 : 2
19   Pomáhat a chránit
Kurt 44   (sobotní vedlejší skupina)
37   HeKr 2 : 0
33   Umpalumpové
Kurt 44   (sobotní vedlejší skupina)
32   Kluci z Jihu 2 : 0
17   Beachie boys
Kurt 34   (sobotní vedlejší skupina)
11   Rizi a Riči 0 : 2
35   Bobky v sáčku
Kurt 23   (sobotní hlavní skupina)
27   INFARKT 2 : 0
12   Jury a Jury
Kurt 13   (sobotní hlavní skupina)
39   TNT 0 : 2
7   Troublemakers
Kurt 13   (sobotní hlavní skupina)
2   Sets On The Beach 2 : 0
13   Brothers in Arms
Kurt 54   (sobotní vedlejší skupina)
21   Jing a Young 0 : 2
8   Rosi a Pekos
Kurt 34   (sobotní vedlejší skupina)
1   Borati 0 : 2
10   Náhodný výběr
Kurt 23   (sobotní hlavní skupina)
24   REJPE 0 : 2
6   F.A.Q.
Kurt 13   (sobotní hlavní skupina)
24   C.J. team 0 : 2
8   Rosi a Pekos
Kurt 44   (sobotní vedlejší skupina)
30   Pobřeží kocoviny 2 : 0
22   New Team
Kurt 34   (sobotní vedlejší skupina)
34   Lemry líné 2 : 0
20   Klidová zona
Kurt 23   (sobotní hlavní skupina)
3   Mami, nepiju 0 : 2
25   tvůj táta
Kurt 13   (sobotní hlavní skupina)
16   Dřeváci 0 : 2
14   Kluci vopálený
Kurt 53   (sobotní hlavní skupina)
32   Kluci z Jihu 0 : 2
33   Umpalumpové
Kurt 53   (sobotní hlavní skupina)
24   REJPE 2 : 0
21   Jing a Young
Kurt 43   (sobotní hlavní skupina)
37   HeKr 2 : 0
17   Beachie boys
Kurt 43   (sobotní hlavní skupina)
39   TNT 2 : 0
29   Fatboy Slim
Kurt 43   (sobotní hlavní skupina)
3   Mami, nepiju 2 : 0
22   New Team
Kurt 23   (sobotní hlavní skupina)
7   Troublemakers 2 : 0
31   Pískvoni
Kurt 23   (sobotní hlavní skupina)
35   Bobky v sáčku 0 : 2
12   Jury a Jury
Kurt 23   (sobotní hlavní skupina)
8   Rosi a Pekos 0 : 2
6   F.A.Q.
Kurt 23   (sobotní hlavní skupina)
30   Pobřeží kocoviny 0 : 2
25   tvůj táta
Kurt 13   (sobotní hlavní skupina)
2   Sets On The Beach 2 : 0
18   Volejbalisté na tripu
Kurt 13   (sobotní hlavní skupina)
1   Borati 0 : 2
24   C.J. team
Kurt 13   (sobotní hlavní skupina)
14   Kluci vopálený 2 : 1
20   Klidová zona
Kurt 53   (sobotní hlavní skupina)
27   INFARKT 2 : 0
11   Rizi a Riči
Kurt 33   (sobotní hlavní skupina)
19   Pomáhat a chránit 0 : 2
13   Brothers in Arms
Kurt 33   (sobotní hlavní skupina)
9   Rosi plus Rosi 2 : 1
10   Náhodný výběr
Kurt 33   (sobotní hlavní skupina)
34   Lemry líné 0 : 2
16   Dřeváci
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
30   Pobřeží kocoviny 0 : 2
17   Beachie boys
Kurt 42   (páteční odpolední skupina)
8   Rosi a Pekos 2 : 0
18   Volejbalisté na tripu
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
26   Nejotorinolaringologičtější dvojka - a zkus to znovu 0 : 2
1   Borati
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
29   Fatboy Slim 2 : 0
35   Bobky v sáčku
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
22   New Team 2 : 0
1   Borati
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
17   Beachie boys 2 : 0
20   Klidová zona
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
8   Rosi a Pekos 1 : 2
33   Umpalumpové
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
11   Rizi a Riči 0 : 2
13   Brothers in Arms
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
37   HeKr 0 : 2
25   tvůj táta
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
19   Pomáhat a chránit 0 : 2
27   INFARKT
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
22   New Team 2 : 0
23   Mudrc a roz. Chytrá
2   (páteční odpolední skupina)
21   Jing a Young 0 : 2
34   Lemry líné
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
4   Romanovo klobásky 0 : 2
20   Klidová zona
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
17   Beachie boys 2 : 0
36   Lavičkáři
Kurt 42   (páteční odpolední skupina)
40   Krásná široký 0 : 2
18   Volejbalisté na tripu
Kurt 42   (páteční odpolední skupina)
26   Nejotorinolaringologičtější dvojka - a zkus to znovu 2 : 0
19   Sojky milují Kačery
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
15   Ostrýž Gang 0 : 2
29   Fatboy Slim
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
34   Lemry líné 0 : 2
9   Rosi plus Rosi
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
38   Jungle feaver 0 : 2
35   Bobky v sáčku
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
24   REJPE 2 : 0
39   TNT
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
31   Pískvoni 2 : 0
13   Brothers in Arms
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
30   Pobřeží kocoviny 0 : 2
16   Dřeváci
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
32   Kluci z Jihu 2 : 0
3   Mami, nepiju
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
33   Umpalumpové 0 : 2
19   Pomáhat a chránit
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
17   Beachie boys 0 : 2
16   Dřeváci
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
11   Rizi a Riči 0 : 2
25   tvůj táta
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
6   F.A.Q. 2 : 0
10   Náhodný výběr
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
33   Umpalumpové 2 : 0
18   Volejbalisté na tripu
Kurt 42   (páteční odpolední skupina)
19   Pomáhat a chránit 2 : 0
8   Rosi a Pekos
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
28   Ledoborci 0 : 2
38   Jungle feaver
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
30   Pobřeží kocoviny 2 : 0
20   Klidová zona
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
23   Mudrc a roz. Chytrá 0 : 2
34   Lemry líné
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
24   REJPE 2 : 0
9   Rosi plus Rosi
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
26   Nejotorinolaringologičtější dvojka - a zkus to znovu 1 : 2
31   Pískvoni
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
3   Mami, nepiju 2 : 0
27   INFARKT
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
25   tvůj táta 2 : 0
23   Mudrc a roz. Chytrá
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
24   C.J. team 2 : 0
39   TNT
Kurt 42   (páteční odpolední skupina)
13   Brothers in Arms 2 : 0
29   Fatboy Slim
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
19   Pomáhat a chránit 0 : 2
6   F.A.Q.
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
33   Umpalumpové 0 : 2
10   Náhodný výběr
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
22   New Team 0 : 2
16   Dřeváci
Kurt 42   (páteční odpolední skupina)
16   Dřeváci 2 : 0
38   Jungle feaver
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
1   Borati 0 : 2
21   Jing a Young
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
40   Krásná široký 0 : 2
20   Klidová zona
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
11   Rizi a Riči 2 : 0
21   Jing a Young
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
12   Jury a Jury 2 : 0
32   Kluci z Jihu
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
31   Pískvoni 0 : 2
10   Náhodný výběr
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
25   tvůj táta 0 : 2
24   C.J. team
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
19   Sojky milují Kačery 0 : 2
40   Krásná široký
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
19   Sojky milují Kačery 0 : 2
10   Náhodný výběr
Kurt 42   (páteční odpolední skupina)
6   F.A.Q. 2 : 0
29   Fatboy Slim
Kurt 42   (páteční odpolední skupina)
12   Jury a Jury 2 : 0
19   Pomáhat a chránit
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
26   Nejotorinolaringologičtější dvojka - a zkus to znovu 0 : 2
25   tvůj táta
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
10   Náhodný výběr 2 : 0
16   Dřeváci
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
22   New Team 0 : 2
23   Mudrc a roz. Chytrá
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
39   TNT 2 : 0
11   Rizi a Riči
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
21   Jing a Young 0 : 2
32   Kluci z Jihu
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
40   Krásná široký 0 : 2
6   F.A.Q.
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
31   Pískvoni 0 : 2
11   Rizi a Riči
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
38   Jungle feaver 0 : 2
29   Fatboy Slim
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
19   Pomáhat a chránit 2 : 0
23   Mudrc a roz. Chytrá
Kurt 52   (páteční odpolední skupina)
19   Pomáhat a chránit 2 : 0
19   Sojky milují Kačery
Kurt 42   (páteční odpolední skupina)
39   TNT 2 : 0
16   Dřeváci
Kurt 42   (páteční odpolední skupina)
38   Jungle feaver 0 : 2
16   Dřeváci
Kurt 42   (páteční odpolední skupina)
33   Umpalumpové 2 : 0
20   Klidová zona
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
24   C.J. team 2 : 0
6   F.A.Q.
Kurt 32   (páteční odpolední skupina)
29   Fatboy Slim 1 : 2
39   TNT
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
21   Jing a Young 2 : 0
20   Klidová zona
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
12   Jury a Jury 2 : 0
22   New Team
Kurt 22   (páteční odpolední skupina)
11   Rizi a Riči 2 : 0
40   Krásná široký
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
32   Kluci z Jihu 2 : 0
33   Umpalumpové
Kurt 12   (páteční odpolední skupina)
10   Náhodný výběr 1 : 2
25   tvůj táta
Kurt 31   (páteční dopolední skupina)
36   Lavičkáři 0 : 2
34   Lemry líné
Kurt 31   (páteční dopolední skupina)
30   Pobřeží kocoviny 0 : 2
3   Mami, nepiju
Kurt 21   (páteční dopolední skupina)
24   REJPE 2 : 0
35   Bobky v sáčku
Kurt 21   (páteční dopolední skupina)
37   HeKr 0 : 2
2   Sets On The Beach
Kurt 51   (páteční dopolední skupina)
9   Rosi plus Rosi 2 : 0
13   Brothers in Arms
Kurt 41   (páteční dopolední skupina)
27   INFARKT 2 : 0
17   Beachie boys
Kurt 41   (páteční dopolední skupina)
13   Brothers in Arms 2 : 0
15   Ostrýž Gang
Kurt 31   (páteční dopolední skupina)
30   Pobřeží kocoviny 1 : 2
3   Mami, nepiju
Kurt 11   (páteční dopolední skupina)
15   Ostrýž Gang 0 : 2
8   Rosi a Pekos
Kurt 51   (páteční dopolední skupina)
18   Volejbalisté na tripu 2 : 0
4   Romanovo klobásky
Kurt 31   (páteční dopolední skupina)
34   Lemry líné 0 : 2
17   Beachie boys
Kurt 21   (páteční dopolední skupina)
28   Ledoborci 0 : 2
1   Borati
Kurt 51   (páteční dopolední skupina)
35   Bobky v sáčku 2 : 1
18   Volejbalisté na tripu
Kurt 31   (páteční dopolední skupina)
1   Borati 2 : 0
3   Mami, nepiju
Kurt 41   (páteční dopolední skupina)
18   Volejbalisté na tripu 2 : 0
36   Lavičkáři
Kurt 31   (páteční dopolední skupina)
28   Ledoborci 0 : 2
13   Brothers in Arms
Kurt 21   (páteční dopolední skupina)
30   Pobřeží kocoviny 0 : 2
7   Troublemakers
Kurt 11   (páteční dopolední skupina)
14   Kluci vopálený 2 : 0
27   INFARKT
Kurt 41   (páteční dopolední skupina)
15   Ostrýž Gang 0 : 2
27   INFARKT
Kurt 11   (páteční dopolední skupina)
34   Lemry líné 2 : 1
8   Rosi a Pekos
Kurt 21   (páteční dopolední skupina)
35   Bobky v sáčku 0 : 2
7   Troublemakers
Kurt 51   (páteční dopolední skupina)
30   Pobřeží kocoviny 2 : 0
36   Lavičkáři
Kurt 21   (páteční dopolední skupina)
17   Beachie boys 0 : 2
2   Sets On The Beach
Kurt 31   (páteční dopolední skupina)
24   REJPE 2 : 0
3   Mami, nepiju
Kurt 11   (páteční dopolední skupina)
9   Rosi plus Rosi 2 : 0
34   Lemry líné
Kurt 31   (páteční dopolední skupina)
18   Volejbalisté na tripu 0 : 2
27   INFARKT
Kurt 31   (páteční dopolední skupina)
13   Brothers in Arms 0 : 2
14   Kluci vopálený
Kurt 11   (páteční dopolední skupina)
17   Beachie boys 2 : 0
4   Romanovo klobásky
Kurt 41   (páteční dopolední skupina)
36   Lavičkáři 2 : 0
28   Ledoborci
Kurt 21   (páteční dopolední skupina)
1   Borati 0 : 2
2   Sets On The Beach
Kurt 21   (páteční dopolední skupina)
8   Rosi a Pekos 0 : 2
3   Mami, nepiju
Kurt 11   (páteční dopolední skupina)
37   HeKr 2 : 0
4   Romanovo klobásky
Kurt 11   (páteční dopolední skupina)
24   REJPE 0 : 2
2   Sets On The Beach
1999 ....... 2016 ....... 2019 © smash.cz
webdesign | websystem | KAO.cz